معرفی برند ساعت مچی TRUST

ساعت مچی trust

کمپانی TRUST با استفاده از سالها تجارب بین المللی در زمینه عرضه انواع ساعتهای مچی، با طراحی منحصربفرد خود، تنوع چشمگیری از زیباترین مدلهای مردانه و زنانه را به علاقه مندان خود ارائه نموده است.

نام TRUST منعکس کننده این حقیقت است که این شرکت به کیفیت، دانش و تخصص خود اعتماد دارد و متعهد به حفظ این اعتماد در ذهن مخاطبین خود می باشد. این شرکت با طراحی ساده و زیبا، قیمتهای مناسب و تنوع محصولات و ارائه ضمانتنامه رسمی، اعتماد را در عرضه ساعتهای مچی به مشتریان خود هدیه می کند.

خدمات پس از فروش ساعت مچی تراست از جمله اقدامات است که باعث تمایز این شرکت با سایر شرکت های فعال در این زمینه شده است. انواع ساعت مچی شرکت ساعت تراست در مدل ها و طرح های متنوع با یک سال گارانتی به بازار عرضه میگردد. به دلیل اهمیت خدمات پس از فروش ساعت مچی شرکت تراست، مشتریان میبایست در حفظ و نگهداری کارت گارانتی دقت فرمایند.

مشتریان پس از خرید هر یک از محصولات شرکت ساعت تراست در صورت نیاز به خدمات پس از فروش ساعت مچی و استفاده از کارت گارانتی میتوانند با تماس با شرکت تراست مشکل خود را مطرح نمایند و سپس با راهنمائی های شرکت و مراجعه به تعمیر گاه و ارائه کارت گارانتی میتوانید از خدمات پس از فروش ساعت مچی شرکت ساعت تراست بهره مند شوند.

ساعت مچی trust

اطلاعات تخصصی در رابطه با ساعت های تراست trust

ساعت های سرامیکی: در این نوع از ساعتها، برای درخشندگی بیشتر از نگین‌های مرغوب Swarovski استفاده می‌شود که نسبت به نگین های مشابه دیگر از درخشندگی و همسانی ویژه‌ای برخوردارند. این نگین ها برای تلألو بیشتر با دقت و وسواس بیشتری مخراج‌کاری می‌گردند. ساعت های سرامیکی کلاً ضد حساسیت بوده، شیشه، قاب و بند آنها نیز ضد خش (Sapphire) می باشد.

ساعت های فلزی: ساعتهای فلزی تراست با هدف حفظ سلامت پوست با استیل های مرغوب و با کیفیت 316 و 318 که کاملاً ضد حساسیت می‌باشند تولید میگردند.

ساعت های چرمی: بندهای چرمی انواع ساعت های تراست بر اساس بهترین طرحهای روز اروپا از جمله طرح کروکدیل تولید می‌گردند.

نکات عمومی: طراحی‌های همه مدلها توسط طراحان بنام ایتالیایی و سوئیسی انجام می‌شود. در بعضی از مدلهای ساعت تراست از جمله ساعتهای فشن به منظور درخشندگی بیشتر از صفحه هایی از جنس صدف استفاده می‌گردد.

کلیه ساعتهای تولیدی این شرکت قبل از عرضه نهایی و ورود به بازار در بخش کنترل کیفیت در معرض انواع آزمایشها از جمله تست ضربه، واتر‌پروف و غیره قرار می‌گیرند. 

پست‎های مرتبط:

نگهداری از ظروف مسی

نکاتی در رابطه با استفاده و نگهداری از ظروف مسی

نکاتی در رابطه با استفاده و نگهداری از ظروف مسی...

نکاتی که هنگام خرید ساعت باید به آنها توجه کرد

نکاتی که هنگام خرید ساعت مچی باید به آنها توجه کرد

نکاتی که هنگام خرید ساعت مچی باید به آنها توجه کرد...

توصیه‌های پیامبر اسلام درباره سلامتی

توصیه‌های پیامبر اسلام درباره سلامتی پیامبر اسلام و ائمه معصومین...

اطلاع از موجود شدن محصول ما هنگامی که محصول در فروشگاه موجود باشد، شما را مطلع خواهیم کرد. فقط آدرس ایمیل معتبر خود را در فرم زیر وارد نمایید.
ایمیل تعداد آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ است.

Theme Settings